Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

Usługi glebogryzarką

Proponujemy usługi glebogryzarką separacyjną.
Maszyna przeznaczona do przygotowania podłoża pod uprawę oraz pod zakładanie trawników w wysokiej kulturze estetycznej.
Noże glebogryzarki pracując przeciwbieżnie do kierunku jazdy, podczas jednego przejazdu zrywają nawierzchnię, rozdrabniają i przerzucają glebę w kierunku sekcji przesiewającej, pełniącej funkcję sita. W trakcie przesiewania oddzielane są elementy o dużej frakcji: kamienie czy korzenie, które po odseparowaniu są zakopywane pod warstwą rozdrobnionej i spulchnionej ziemi. Efekt końcowy pracy zapewnia wyrównanie i zagęszczenie za pomocą tylnego walca.
Głębokość robocza do 15 cm.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od aerału i ilości kamieni w glebie.

Publikacje

Aktualności - najnowsze informacje z rynku architektury krajobrazu

"Stroiki z igliwia" VIRIDIS 1/2017 (31)

Od początku listopada witryny sklepowe mówią nam, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko. Coraz powszechniejsza staje się tradycja umieszczania dekoracji z akcentem bożonarodzeniowym nie tylko wewnątrz domu, ale także na zewnątrz. Piękne stroiki na drzwiach, schodach, tarasie czy balkonie mogą wprowadzić w dobry nastrój odwiedzających nas gości. Samo tworzenie takich ozdób może stanowić niezwykłą okazję aby miło spędzić czas z najbliższymi.

"Zapezpieczamy sprzęt ogrodniczy przed zimą" VIRIDIS 1/2017 (30)

Przed nadejściem zimy zawsze pamiętamy aby zabezpieczyć nasz ogród i rośliny. Ale czy pamiętamy również o maszynach i narzędziach, których używamy w sezonie ? Czynności związane z konserwacją maszyn i narzędzi wykonane przed zimą zagwarantują nam bezpieczeństwo w użytkowaniu wiosną. Prace serwisowo konserwacyjne po zakończeniu sezonu, kiedy to sprzęt był mocno eksploatowany zapewnią nam lepszą wydajność za kilka miesięcy. Kiedy wiosną rozpoczyna się sezon ogrodniczy to tak naprawdę nie mamy czasu na sprawdzenie naszych maszyn i sprzętu, dlatego zróbmy to teraz.

" Jak zbudować fontannę z kul granitowych" VIRIDIS 5/2016 (29)

Wszyscy dobrze wiemy jakie dobrodziejstwa niesie za sobą akcent wodny w ogrodzie. Przede wszystkim wizualnie wzbogaca wnętrze ogrodowe, ale woda ma także ogromny wpływ na poprawę mikroklimatu czy nawilżenie powietrza. W zieleni miejskiej coraz częściej pojawiają się większe lub mniejsze akcenty wodne, bardziej lub mniej rozbudowane.

"Jarmuż na zdrowie" VIRIDIS 5/2016 (28)

Z jarmużem pierwszy raz miałam do czynienia 3 lata temu kiedy podczas prac ogrodowych jedna z klientek poczęstowała nas koktajlem zawierającym jarmuż. Wtedy dowiedziałam się po raz pierwszy o jego właściwościach zdrowotnych a i w mediach było o nim coraz głośniej.