Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

Usługi glebogryzarką

Proponujemy usługi glebogryzarką separacyjną.
Maszyna przeznaczona do przygotowania podłoża pod uprawę oraz pod zakładanie trawników w wysokiej kulturze estetycznej.
Noże glebogryzarki pracując przeciwbieżnie do kierunku jazdy, podczas jednego przejazdu zrywają nawierzchnię, rozdrabniają i przerzucają glebę w kierunku sekcji przesiewającej, pełniącej funkcję sita. W trakcie przesiewania oddzielane są elementy o dużej frakcji: kamienie czy korzenie, które po odseparowaniu są zakopywane pod warstwą rozdrobnionej i spulchnionej ziemi. Efekt końcowy pracy zapewnia wyrównanie i zagęszczenie za pomocą tylnego walca.
Głębokość robocza do 15 cm.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od aerału i ilości kamieni w glebie.

publikacje ogrodnicze

"Wady i zalety drewnianych konstrukcji ogrodowych" VIRIDIS 4/2012 (2)

"Wady i zalety drewnianych konstrukcji ogrodowych" VIRIDIS 4/2012

Drewniane konstrukcje ogrodowe pojawiają się w naszych ogrodach równie często jak kamień. Z powodzeniem powstają z niego niemal wszystkie elementy małej architektury. Dobrze sprawdza się zwłaszcza podczas tworzenia mebli ogrodowych.

"Inspiracje z fioletem w tle" Pasja Ogrody 2/2012 (1)

Pasja Ogrody "Inspiracje z fioletem w tle" 2/2012

współpraca z portalem spec.pl

Współpraca z serwisem spec.pl zaowocowała ponad 130 artykułami dotyczącymi projektowania, zakładania oraz pielęgnacji ogrodów. Znajdziecie tam Państwo szereg porad jak dobierać i uprawiać najpopularniejsze rośliny, jakie materiały do ogrodu są najlepsze oraz inspiracje i ciekawostki ogrodnicze.