Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

wiosenne porządki

Wiosna w ogrodzie!

Wiosną ogrody budzą się do życia - to najcudowniejszy czas. Najwyższa pora aby zabrać się za wiosennie porządki. Efekty tej wzmożonej pracy zobaczymy już wkrótce.

Nasze ogrody na początku wiosny zdobią sasanki. Warto przyjrzeć im się bliżej. Rozkwitają na przełomie marca i kwietnia. Sasanka zwyczajna ma kwiaty jasnofioletowe, dzwonkowate. Cała roślina jest filcowato owłosiona, po przekwitnięciu pozostają puszyste owocostany.

Marzec w ogrodzie

Marzec to czas kiedy po zimie rozpoczynamy porządki w ogrodzie. Gdy temperatura ustabilizuje się powyżej zera możemy zdejmować lub przynajmniej rozchylać włókninę. Możemy zacząć sadzić, przesadzać drzewa i krzewy ozdobne. Również możemy rozpocząć cięcia sanitarne i prześwietlające drzew owocowych. Wiosną możemy sadzić wszystkie odmiany drzew i krzewów owocowych. Gatunki iglaste są narażone są na suszę fizjologiczną...