Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

Usługi glebogryzarką

Proponujemy usługi glebogryzarką separacyjną.
Maszyna przeznaczona do przygotowania podłoża pod uprawę oraz pod zakładanie trawników w wysokiej kulturze estetycznej.
Noże glebogryzarki pracując przeciwbieżnie do kierunku jazdy, podczas jednego przejazdu zrywają nawierzchnię, rozdrabniają i przerzucają glebę w kierunku sekcji przesiewającej, pełniącej funkcję sita. W trakcie przesiewania oddzielane są elementy o dużej frakcji: kamienie czy korzenie, które po odseparowaniu są zakopywane pod warstwą rozdrobnionej i spulchnionej ziemi. Efekt końcowy pracy zapewnia wyrównanie i zagęszczenie za pomocą tylnego walca.
Głębokość robocza do 15 cm.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od aerału i ilości kamieni w glebie.

FOTORELACJA Z PODRÓŻY: Ogród Botaniczny w Blanes

Ogród botaniczny w Blanes to dla miłośników przyrody jeden z ważniejszych punktów podczas pobytu na Costa Brava w Hiszpanii. Blanes położone jest ok 8km od znanego Lioret de Mar, 7km od Malgrat de Mar oraz 18km od Tossa de Mar. Ogród położony jest na wysokiej, nadmorskiej skale z poszarpaną linią brzegową.

Hiszpania 2010

Został założony w 1921r. przez Carlosa Fausta. Nazwa Mar i Mutra oznacza morze i mirt. Jardí Botànic Marimurtra zajmuje powierzchnię ok 16ha. Znajdują się tu kolekcje roślin tropikalnych, środziemnomorskich, bananowce, kaktusy, palmy itp. -jest to perełka świata botaniki. Część ścieżek poprowadzona jest tak by podziwiać cudowne klify oraz turkusowe morze. Na terenie ogrodu znajdują się dwa punkty widokowe.

 

więcej zdjęć: wolejszo.com