Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

Usługi glebogryzarką

Proponujemy usługi glebogryzarką separacyjną.
Maszyna przeznaczona do przygotowania podłoża pod uprawę oraz pod zakładanie trawników w wysokiej kulturze estetycznej.
Noże glebogryzarki pracując przeciwbieżnie do kierunku jazdy, podczas jednego przejazdu zrywają nawierzchnię, rozdrabniają i przerzucają glebę w kierunku sekcji przesiewającej, pełniącej funkcję sita. W trakcie przesiewania oddzielane są elementy o dużej frakcji: kamienie czy korzenie, które po odseparowaniu są zakopywane pod warstwą rozdrobnionej i spulchnionej ziemi. Efekt końcowy pracy zapewnia wyrównanie i zagęszczenie za pomocą tylnego walca.
Głębokość robocza do 15 cm.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od aerału i ilości kamieni w glebie.

Ogród przydomowy... w odcieniach lawendy, fioletu i bieli - część I

INWESTOR: osoba prywatna

MIEJSCOWOŚĆ: Biskupiec

ZREALIZOWANO

 

Projekt ogrodu przydomowego zakłada stworzenie rabat w odcieniach fioletu, bieli, purpury...Właścicielom zależało właśnie na takich odcieniach. Biel stanowi podłoże z ozdobnego kamienia ogrodowego white snow. Rabaty podkreślono lawendą w odmianach oraz czosnkiem w kolorze fioletu i bieli- Alium giganteum. Całość została urozmaicona Bukszpanem wieczniezielonym formowanym w kule.

Pomiędzy bukszpanami w obwódkach umieszczono Kostrzewę popielatą. W rogu domu zaprojektowano rabatą kamienną.