Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

Usługi glebogryzarką

Proponujemy usługi glebogryzarką separacyjną.
Maszyna przeznaczona do przygotowania podłoża pod uprawę oraz pod zakładanie trawników w wysokiej kulturze estetycznej.
Noże glebogryzarki pracując przeciwbieżnie do kierunku jazdy, podczas jednego przejazdu zrywają nawierzchnię, rozdrabniają i przerzucają glebę w kierunku sekcji przesiewającej, pełniącej funkcję sita. W trakcie przesiewania oddzielane są elementy o dużej frakcji: kamienie czy korzenie, które po odseparowaniu są zakopywane pod warstwą rozdrobnionej i spulchnionej ziemi. Efekt końcowy pracy zapewnia wyrównanie i zagęszczenie za pomocą tylnego walca.
Głębokość robocza do 15 cm.
Ceny ustalane indywidualnie w zależności od aerału i ilości kamieni w glebie.

Olsztyński Teatr Lalek - projekt zagospodarowania terenu

INWESTOR: Olsztyński Teatr Lalek, ul. Głowackiego 17 w Olsztynie

MIEJSCOWOŚĆ: Olsztyn

ZREALIZOWANO

Koncepcje projektowe opierają się na wprowadzeniu zmian w szacie roślinnej przy Olsztyńskim Teatrze Lalek. Zaprojektowano żywopłot z Bukszpanu wieczniezielonego Buxus sempervirens. Rolbordery przed żywopłotem będą stanowiły barierę ochronną. Migdałki tróklapowe pienne uatrakcyjnią trawnik. Bluszcz pospolity ma za zadanie zamaskować wybetonowany fragment na trawniku. W części reprezentacyjnej zaprojektowano kompozycję z Tawuły japońskiej, Jałowca łuskowego Blue star oraz kulistej formy Żywotnika zachodniego Hoseri. W innych koncepcjach zaproponowano kule z bukszpanów oraz lawendą wąskolistną jako wypełnienie powierzchni.