Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

Projekt zagospodarowania terenu - Hotel, Restauracja, Stadnina Koni "Trzy Podkowy" w Biskupcu Pomorskim

INWESTOR: "Trzy Podkowy" Hotel, Restauracja i Stadnina Koni

MIEJSCOWOŚĆ: Biskupiec Pomorski

ZREALIZOWANO
 
Trzy Podkowy to Hotel, Restauracja, ale przede wszystkim Stadnina Koni. Na powierzchni około 6 ha wykonaliśmy przerzedzenie lasów oraz przycinkę drzew, aby zrobić miejsce dla największego w Polsce hipodromu...

Na tym placu zlokalizowana została rozprężalnia, jak i plac konkursowy o wymiarach 100 na 90 m. Całość ma nowoczesną nawierzchnię z systemem Ebbe Flut – automatyczne podsiąkowe zawadnianie i odwadnianie wykonaną przez firmę Equisystem.
Zawody, na najnowocześniejszym w kraju obiekcie, organizuje Klub Jeździecki Lotar z Biskupca Pomorskiego. 
W lesie brzozowym powstała bardzo długa kręta ścieżka drewniana na podwyższeniu około 25 cm. Wokół niej wykonaliśmy nasadzenia łącznie 380 bylin leśnych wraz z polanami poziomkowymi. Ścieżka ma długość ok 100 m i prowadzi do największej altany biesiadnej jaką udało się zbudować, mającej powierzchnię ponad 200 m2. W środku znajduje się grillowędzarnia. Altana jak i ścieżka zlokalizowane są wokół jednego z trzech stawów znajdujących się na terenie Trzech Podków.
Niedaleko wykonaliśmy miejsce na ognisko z kamienia.
Powstał również plac zabaw dla dzieci ze sztucznej trawy o powierzchni ponad 230 m2 wraz z owocowymi rabatami. Część reprezentacyjna bogata jest m.in. w Hortensje bukietowe oraz Trawy ozdobne.
Wykonaliśmy także 6 rabat typu „bylinówki” gdzie łącznie nasza ekipa posadziła ponad 1200 szt bylin wieloletnich. Charakteru rabat Pieta Oudolfa dodają ścieżki oraz ławki drewniane.
Niedaleko znajduje się wyspa, którą przeznaczyliśmy na Zielone Spa. Ustawiliśmy na drewnianym tarasie Saunę „Ruska Bania” o długości 4 m oraz Balię Drewnianą o średnicy 2 m.
Niedaleko znajdują się leżaki drewniane a także łąka kwietna z hamakami. Na wyspie powstały także ścieżki: lawendowa o długości 70 mb oraz werbenowa o długości około 50 mb. Obok ścieżki werbenowej powstała plaża z parasolami hawajskimi z prawdziwych liści palmy.
Ścieżka werbenowa prowadzi prosto do Ogrodu Białego, gdzie posadziliśmy ponad 300 szt roślin kwitnących na biało oraz ustawiliśmy białe ławeczki i pergole. Wykonaliśmy również donice ze starych belek drewnianych.
Na całym obiekcie łącznie posadziliśmy ponad 3000 szt roślin. 

Tagi: