Dla kogo projekt ogrodu ?

Posiadasz przydomowy ogród, działkę, większy teren i chciałbyś go zagospodarować? Nie masz ochoty lub czasu by zadbać o otoczenie wokół siebie? Dobrze trafiłeś. ProCentrum pomoże Ci w realizacji inwestycji. Zaprojektuję, wycenię i zrealizuję ogród Twoich marzeń.

Od czego zacząć ?

Napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Wspólnie wykreujemy nowy obraz Twojego ogrodu.

Realizacje

Realizacje projektów ogrodów. Zdjęcia oraz sposoby realizacji ogrodów.

OGRODY

Galeria ogrodów wykonanych oraz w trakcie realizacji.

MAŁA ARCHITEKTURA W OGRODZIE

Elementy małej architektury.

OGRÓD RODZINNY

Ogród rodzinny w Biskupcu.

FOTORELACJA Z PODRÓŻY: Ogród Botaniczny Monte Palace Tropical Gardens

Ogród botaniczny Monte Palace Tropical Gardens
 
 
 
 
 
 
Madera 2013

FOTORELACJA Z PODRÓŻY: Ogród Botaniczny w Blanes

Ogród botaniczny w Blanes to dla miłośników przyrody jeden z ważniejszych punktów podczas pobytu na Costa Brava w Hiszpanii. Blanes położone jest ok 8km od znanego Lioret de Mar, 7km od Malgrat de Mar oraz 18km od Tossa de Mar. Ogród położony jest na wysokiej, nadmorskiej skale z poszarpaną linią brzegową.

Hiszpania 2010

FOTORELACJA Z PODRÓŻY: Ogrody Królewskie Herrenhäusen Gärten w Hannowerze/Großer Garten

Ogrody Królewskie Herrenhäusen Gärten w Hannowerze składają się z trzech przeróżnych ogrodów: Großer Garten, Berggarten i Georgengarten. Grosser Garten zajmuje pow. ok 50 ha. W stylu barokowym urządzono tutaj wiele labiryntów, kwater bukszpanowych itp. Centrum ogrodu stanowi fontanna, której strumień wody może sięgać nawet 80m.

Niemcy 2009

FOTORELACJA Z PODRÓŻY: Ogrody Królewskie Herrenhäusen Gärten w Hannowerze/Berggarten

Ogród Botaniczny w Berggarten to jeden z trzech ogrodów w Herrenhäusen Gärten w Hannowerze. Berggarten powstał w 1666r. Podzielony jest na sektory prezentujące nasadzenia np. flory brazylijskiej, rośliny śródziemnomorskie, rośliny lasu podzwrotnikowego, rośliny wodne itp.

Niemcy 2009

FOTORELACJA Z PODRÓŻY: Ogród botaniczny we Frankfurcie

Ogród botaniczny we Frankfurcie - Palmengarten Frankfurt. Jest to ogród botaniczny zajmujący ok. 29 ha na zewnątrz. Ogród znany jest głównie z zespołu szklarni z roślinami egzotycznymi.

Niemcy 2007